Ma 2024.03.29. Aguszta napja van! belépés  |  regisztráció  |  oldaltérkép

VENDÉGKÖNYV

Üzenet:
Név:
Kérünk másold ide a bal oldalt látható kódot:

Oldalak:   [|<]  [<<]   1 2 3 4 5 6   [>>]  [>|]

Hallgat Krisztián 2010-11-11,19:44

Sziasztok! véletlen akadtam az oldalatokra. Üdvözlöm a Nagy Istvánt. Áldás a munkátokra.
Szeretettel

Jászsági Gyülekezet 2010-05-17,17:10

Kedves NI!
Igen, tervezzük a közeljövőben az összejöveteleinken készített hanganyagok rövidített kivonatát elérhetővé tenni az oldalon.

NI 2010-05-16,22:18

Nagyon örülök, hogy újra frissül az oldal!
Az istentiszteleten elhangzott üzenetek rövidített írásos vagy hanganyagait gondoltátok kitenni?

JSS Baseball Klub 2010-02-16,15:57

próbáltam írni email-t az \"info@jaszsagigyulekezet.hu\" címre, de valamiért nem küldte el, így bemásolom ide!

\"Üdv!

A Jászberény Stinky Sox Baseball Klub nevében írok.
Néhány éve volt egy fiatal amerikai játékosunk (Jerry Abott), aki emlékeim szerint a Jászberényi Baptista Gyülekezet tagja volt.

Ez elmúlt hetekben vetődött fel bennem az ötlet, hogy felkeresem Önöket, hátha ismernek Jászberényben, vagy közelében élő amerikaiakat, illetve olyan embereket, akik tudják mi az a baseball, szeretik is, de valamilyen ok folytán nem hallottak még rólunk.
Az Érden működő baseballcsapatnál rengeteg ilyen segítő működik, mint edző, játékvezető, illetve játékos.

Ilyen segítőkre mindig nagy szükség van, így érdekődnék, hogy esetleg az Önök gyülekezetében véletlenül akadna-e ilyen ember? Ha igen, kérem tudassák velük, hogy létezünk, illetve keressenek meg minket!

Válaszukban bízva,
Tisztelettel:
Kovács Balázs
elnök, Jászberény Stinky Sox Baseball Klub\"
e-mail: stinkysox@pr.hu

TV2 Teletext 2010-02-01,16:55

Az 1% ügyében szetnénk felvenni az email-kapcsolatot.

Online Bibliaóra 2009-12-20,17:51

Kedves Testvéreink az Úr Jézus Krisztusban!

Nemrég indítottuk el weboldalunkat, amelyre ezúton hívjuk fel szíves figyelmeteket. Az oldal címe:

Online Bibliaóra -> http://onlinebibliaora.hu

Az oldal célja, hogy felekezetektől mentesen szóljon a bibliai igazságokról és hirdesse Isten Igéjét.
Oldalunkon saját bibliai tanításainkkal találkozhattok, amelyek minden héten frissülnek, azaz hetente, legalább egy új tanítás kerül fel, de alkalmanként akár több is. Eddig 16 tanítást tudtunk feltenni, olvassátok el! Egyébként a tanítások mindegyike, egyidejűleg is megtalálható, tehát visszamenőleg is elolvasható bármelyik. Oldalunkon helyt adunk természetesen a „kapcsolat” menüpontban megadott címre érkezett hozzászólásoknak, véleményeknek, kérdéseknek és közöljük az azokra adott szerkesztői reagálásokat, válaszokat.

Az oldal teljesen non-profit, azaz hirdetésektől és haszonszerzéstől mentes, csak a tanításokra, Igehirdetésekre koncentrál. Szolgáljon mindez a ti Úr Jézus Krisztusban való épülésetekre is!

Reméljük rendszeres olvasói lesztek weboldalunknak!

Az Úr Jézus Krisztus áldását kérjük személyszerint rátok és munkátokra, szeretettel:
Online Bibliaóra

NagyT 2009-12-06,04:03

Hi Evribodri!
Örömmel látom a honlapotokat! fajintos!
Sok grat, és sok sikert!
Régi barát: NagyT, a jászberényi Krízis rockzenekar gitárosa

TK 2009-05-07,13:31

Kedves NI! Köszönjük az esztergomi szolgálatodat. God bless you.

Gréta 2009-03-25,23:39

alakulgatunk...remélem a zene mappa is bővül és újul nemsokára:)

admin 2008-12-15,21:21

Más bizonyítékkal nem szolgálhatunk, mint az életünkkel. Szívesen megosztjuk veled, ha érdekel! :-)